W magicznej atmosferze rozświetlonej tysiącem świateł czeka na Was niezapomniana świąteczna przygoda. Niezawodne renifery z daleka przywołują Gości na to fantastyczne spotkanie a dzielni pomocnicy – Elfy zabiorą Was w magiczny świat baśniowych zabaw. Korzenne smaki i zapachy zapewne przywołają moc wspomnień z dzieciństwa a Najmłodszym zapadną w pamięci na długo. Daj się ponieść fantazji i dołącz do drużyny Świętego Mikołaja!

W programie:

1) Spotkanie z Mikołajem

Któż tak dostojnie spoczywa na swym przytulnym tronie? Starszy Pan z brodą w czerwonym kubraczku, popijając gorącą czekoladę, z niecierpliwością czeka na wszystkie dzieci, zarówno te małe jak i nieco większe! Opowie Wam o swojej pracy, o dzielnych pomocnikach Elfach, odpowie na wszystkie Wasze listy, a jeżeli jeszcze nie zdążyliście napisać do Świętego Mikołaja, na miejscu czeka na Was świąteczna poczta.

Czas trwania 45 minut

2) W Krainie Elfów

Radosne, zielone skrzaty nie pozwolą Wam się nudzić! Razem z szalonym pingwinem porwą Was w wir zabawy. A może zechcecie Im pomóc w pakowaniu prezentów?

Czas trwania 30 minut

3) Zimowe Kino

Bajkowe postacie świątecznych filmów animowanych wzruszą Was i rozbawią do łez. Tytuły filmów dostosowywane są do wieku uczestników.

Czas trwania 90 minut

+ słodki poczęstunek

 

Wycieczkę możemy dodatkowo wzbogacić o:

– warsztaty (30 minut) – pod okiem pracowitych elfów, samodzielnie stworzycie świąteczne dzieła sztuki! Pachnące świętami mydełka, rozświetlone lampiony czy artystycznie przyozdobione pierniki. Swoje rękodzieła oczywiście zabieracie ze sobą do domu.

– świąteczny obiad: krokieciki z barszczykiem

 

Cena zawiera:
– transport autokarowy, opłaty parkingowe i drogowe
– bilet wstępu
– opieka przedstawiciela biura

ZAMÓWIENIE WYCIECZKI

Aby zarezerwować wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

        • Termin oraz cenę wycieczki ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o lokalizację szkoły oraz ilość uczestników
        • Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły wycieczki z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb)