Zielona Szkoła w Krynicy Morskiej  Oferujemy turnusy od 5… do 14 dni…

Krynica Morska – jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej. Miejscowość ta dawniej była osadą rybacką. Krynica Morska ma wspaniałe i czyste powietrze, które pozytywnie wpływa na nasz organizm. Zawiera aerozol morski z dużą ilością jodu, dzięki czemu nawilża nasz układ i poprawia oddychanie.

Plaża w Krynicy Morskiej jest jedną z najpiękniejszych plaży w Polsce. Jest ona bardzo szeroka, piasek jest drobny, żółty i przyjemny w dotyku. Posiada ona Błękitną Flagę – czyli prestiżowe wyróżnienie dla kąpielisk i marin, które spełniają normy czystości wody i bezpieczeństwa.

♥ Tylko u nas Zielona Szkoła w Krynicy Morskiej 🙂  300 m od morza 

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wczasowy “Bałtyk”  ogrodzony, położony jest pośród pięknego, mieszanego lasu w odległości 300 m. od morza i 100 m. od centrum Krynicy Morskiej. Lokalizacja i ogrodzenie terenu sprzyjają spokojowi, o który nie jest tak łatwo w miejscowościach nadmorskich w szczycie sezonu. Na terenie posesji ponadto znajduje się: boisko do siatkówki, koszykówki, babingtona , stoły do tenisa, rowery,  altanka z miejscem na grill, siłownia,  sala taneczna ze sprzętem dyskotekowym i karaoke,  dostęp do bezpłatnego internetu (wi-fi)

W CENIE ZIELONEJ SZKOŁY:
– Transport: przewóz dzieci odbywa się komfortowym autokarem klasy LUX – klimatyzacja, WC, wideo, zgodnie z przepisami Ustawy o Transporcie Drogowym
– Zakwaterowanie  uczestników w  ośrodku „Bałtyk” w pokojach 2-5 os. z pełnym węzłem sanitarnym
– Wyżywienie: 3 razy dziennie + podwieczorek do obiadu lub kolacji + suchy prowiant na drogę powrotną i wycieczki całodniowe
Opieka Medyczna: pielęgniarka do dyspozycji przez 24h, w ramach ubezpieczenia zdrowotnego – punkt opieki medycznej
Lekarstwa: zabezpieczenie wszystkich niezbędnych lekarstw wraz z antybiotykami
Opieka koordynatora z ramienia biura 

WYCIECZKI WRAZ Z BILETAMI WSTĘPU:
1. Wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Trójmiasta – Gdańsk – Gdynia:
– Bilet wstępu do Interaktywnej wystawy dla dzieci „Ludzie-Statki-Porty” (zagadnienia związane z morzem) dzieci spróbują swoich sił na mostku kapitańskim, wywołają falę tsunami, poznają tajniki życia portu i przebiorą się za kapitana, majtka lub… pirata.
– Bilet wstępu na Dar Pomorza w Gdyni – jeden z najpiękniejszych zachowanych żaglowców na świecie, który rozpoczął nowy etap swojej historii jako statek-muzeum.
– Zwiedzanie z przewodnikiem Gdańska: Długi Targ, Żuraw, Kościół Mariacki, Uliczka Mariacka, Fontanna Neptun, Dwór Artusa oraz Gdyni: Skwer Kościuszki
2. Wycieczka autokarowa do Malborka:
– Bilet wstępu do Zamku – zwiedzanie zamku z przewodnikiem, największej gotyckiej warowni na świecie, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.
3. Rejs Statkiem do Fromborka Zalewem Wiślanym – płyniemy 1,5 godz., następnie zwiedzamy Frombork – Muzeum Mikołaja Kopernika i Planetarium:
– Bilet wstępu na Rejs Statkiem
– Bilet wstępu do Muzeum Mikołaja Kopernika i Planetarium – Pierwsza izba pamiątkowa we Fromborku, poświęcona Mikołajowi Kopernikowi, została założona w 1912 roku, w budynku na Wzgórzu Katedralnym we Fromborku zwanym Wieżą Kopernika, przez historyka warmińskiego, kanonika Eugena Brachvogla.
4. Piesza wycieczka na Latarnię Morską w Krynicy (bilet wstępu) – jedyny taki obiekt na Mierzei Wiślanej. Na górę krynickiej latarni prowadzi ponad 100 krętych schodków. Warto ponieść trochę wysiłku, gdyż widok z samej góry wynagrodzi wejście. Z galerii na szczycie roztacza się fantastyczny widok na Mierzeję Wiślaną, Zatokę Gdańską, Zalew Wiślany i Frombork. Po zwiedzeniu latarni można udać się na spacer z Krynicy Morskiej w stronę Piasków. Około 2 km za miastem znajduje się Wielbłądzi Garb. Jest to najwyższy szczyt na Mierzei Wiślanej (49,5 m) i jednocześnie najwyższa stała wydma w Europie.
5. Ognisko/Grill z pieczeniem kiełbasek

DODATKOWO 🙂
– Dyskoteki w ośrodku
– Neptunalia na plaży dla każdego uczestnika akt chrztu morskiego
– Połowy bursztynów bałtyckie bursztyny na wyciągnięcie ręki (dzieci zbierają bursztyn wysypany na plaży)
– Zajęcia sportowe, plastyczne prowadzone przez koordynatora
– Biuro zabezpiecza art. papiernicze i sprzęt sportowy w celu realizacji programu
– Dyplom – dla każdego uczestnika

DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZAPECZKA  😎 

 

Galeria ośrodka “Bałtyk”