Zielona Szkoła/Wycieczka Szkolna w Pieninach

Turnus pięciodniowy

Program wycieczki
1. dzień:
– wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Niedzicy
– zwiedzanie Parku Miniatur – w parku zgromadzone są miniatury w skali 1:20 najważniejszych zabytków Podtatrza, w tym zamków “Dunajec”, Lubowla, zamku orawskiego, czorsztyńskiego i pienińskiego oraz Czerwonego Klasztoru, kościoła w Dębnie, dworów Tetmajerów, w Zubrzycy Górnej, Uznańskich. Prezentowane są także miniatury wielu innych zabytków
– zabawa w Parku Zabaw – korzystanie z atrakcji: Golden Bungee, park linowy, tor pontonowy, dmuchany zamek, dmuchana zjeżdżalnia, dmuchana ścianka, dmuchany tor przeszkód, dmuchany tunel, małpi gaj, wyścig dinozaurów
– przyjazd do ośrodka na obiadokolację

2. dzień:
– śniadanie, wycieczka w góry z przewodnikiem: Trzy Korony lub Sokolica
spacer po najpiękniejszych, a równocześnie bardzo prostych szlakach pienińskich
– Trzy Korony (galeria widokowa na szczycie) – najwyższy i najbardziej znany szczyt Pienin Środkowych należących do Masywu Trzech Koron.
– Sokolica (przeprawa przez Dunajec) – jeden z najpiękniejszych szczytów Pienin. Na szczycie Sokolicy rośnie charakterystyczna, nieforemna sosna karłowata – element rozpoznawczy tej góry i symbol całych Pienin. Podziwiać stąd można fantastyczną panoramę na malownicze Pieniny i okoliczne miejscowości.
– obiad, w ramach kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek

3. dzień:
– śniadanie,
– rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim
– zwiedzanie z przewodnikiem Zamku w Niedzicy
Zamek w Niedzicy to zdecydowanie jeden z najciekawszych obiektów w polskiej części Spisza, a także jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach. Zbudowany został na wapiennym wzniesieniu (556 m n.p.m.), około 80 metrów nad poziomem Dunajca. Obecnie ta część Dunajca to słynne sztuczne jezioro zaporowe – zalew czorsztyńsko – niedzicki.
– obiad, korzystanie z infrastruktury ośrodka
– kolacja

4. dzień:
– śniadanie, korzystanie z infrastruktury ośrodka, zajęcia sportowe
– obiad, relaks
– dyskoteka
– kolacja
Dla każdego uczestnika Czapeczka 😊

5. dzień:
– śniadanie
– przejazd do Czorsztyna – zwiedzanie z przewodnikiem Ruin Zamku w Czorsztynie – to ruiny gotyckiego zamku z XIV wieku, położone na wzgórzu nad Dunajcem (obecnie nad Jeziorem Czorsztyńskim) w granicach Pienińskiego Parku Narodowego
– wyjazd i powrót na miejsce zbiórki

Cena zawiera:
– transport autokarowy, opłaty parkingowe i drogowe
– ubezpieczenie NNW
– 4x nocleg w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym
– wyżywienie jw.
– bilety wstępu: Park Miniatur i Zabaw, wejście do PPN, Rejs, Zamek Niedzica, Zamek Czorsztyn
– opieka przewodnika wg programu
– opieka przedstawiciela biura
– art. sportowe; piłki, skakanki – zabezpiecza biuro
– dla każdego uczestnika czapeczka, dyplom

Dodatkowo możliwość zorganizowania:
– Spływ Dunajcem – to niekwestionowany hit Pienin – najsłynniejsza atrakcja tych okolic, znana w całej Polsce. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż trasa spływu wiedzie przez niezwykle malownicze zakątki, meandrującym Dunajcem, który tworzy tu przełom i wdziera się w skały Pienińskiego Parku Narodowego dając wspaniałe widoki, których próżno szukać gdzie indziej. (Koszt na osobę ok. 45 zł)
– Paintball Laserowy – Mroczne siły po wodzą Lorda Vadera dążą do przejęcia kontroli nad galaktyką. Przyłączysz się do nich, czy może wraz z rycerzami Jedi staniesz po jasnej stronie mocy i spróbujesz położyć kres terrorowi Imperium? Wejdź w futurystyczny świat znany z sagi „Gwiezdne Wojny” Georga Lucasa i wciel się w ulubioną p ostać po jasnej lub ciemnej stronie mocy. Czy tam razem wygra dobro, czy zło? Kto przejmie kontrolę nad galaktyką? Wszystko zależy od Ciebie! Zabierz ze sobą grupę przyjaciół na laserowy paintball do Spiskiej Krainy, aby poczuć dreszczyk emocji, towarzyszący starciu dwóch najpotężniejszych, odwiecznie ścierających się ze sobą sił. Najnowocześniejszy sprzęt i stroje, perfekcyjnie wykonana scenografia i obrazy 3D oraz ogromna przestrzeń, na której rozstrzygnie się ostateczna walka, pomogą ci w pełni wczuć się w klimat znany z kinowej mega produkcji. (Koszt na osobę ok. 31 zł)

ZAMÓWIENIE WYCIECZKI

Aby zarezerwować wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

    • Termin oraz cenę wycieczki ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o lokalizację szkoły oraz ilość uczestników
    • Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły wycieczki z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb)
    • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie