Zielona Szkoła we Władysławowie  Oferujemy turnusy od 5… do 14 dni…

Jastrzebia GóraMiejscowość Władysławowo pretenduje do miana jednego z głównych wczasowisk na Wybrzeżu. Charakteryzuje ją klimat morski o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu. Miasto przyciąga pięknymi plażami i rybimi przysmakami, bowiem nie przypadkiem królewski łosoś znalazł się w jego herbie. Dominującą rolę odgrywa turystyka  wypoczynkowa, krajoznawcza, kwalifikowana, weekendowa oraz zdrowotna.

♥ KAMERALNY OŚRODEK (Max 75 miejsc)

ZAKWATEROWANIE:
Dom Wczasowy „Jessica” – kameralny ogrodzony ośrodek , położony w samym sercu Władysławowa jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania i poznawania piękna Półwyspu Helskiego i zabytków Trójmiasta. Bliskość zarówno centrum miasta jak i morza sprawia, że nasi goście mogą korzystać z licznych atrakcji turystycznych, kulturalnych i jednocześnie przebywać w otoczeniu pięknej przyrody. Od piaszczystej plaży 200 metrówNa terenie ośrodka: jadalnia, sala disco, świetlica, plac zabaw, ogród wypoczynkowy

 

W CENIE ZIELONEJ SZKOŁY:
– Transport: przewóz dzieci odbywa się komfortowym autokarem klasy LUX – klimatyzacja, WC, wideo, zgodnie z przepisami Ustawy o Transporcie Drogowym
– Zakwaterowanie uczestników w ośrodku „Jessica” w pokojach 2-5 os. z pełnym węzłem sanitarnym
– Wyżywienie: 3 razy dziennie + podwieczorek do obiadu lub kolacji + suchy prowiant na drogę powrotną i wycieczki całodniowe
Opieka Medyczna: pielęgniarka do dyspozycji przez 24h, w ramach ubezpieczenia zdrowotnego – punkt opieki medycznej
Lekarstwa: zabezpieczenie wszystkich niezbędnych lekarstw wraz z antybiotykami
Opieka koordynatora z ramienia biura

WYCIECZKI WRAZ Z BILETAMI WSTĘPU:
1. Wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Trójmiasta – Gdańsk – Gdynia:
– Bilet wstępu do Interaktywnej wystawy dla dzieci „Ludzie-Statki-Porty” (zagadnienia związane z morzem) dzieci spróbują swoich sił na mostku kapitańskim, wywołają falę tsunami, poznają tajniki życia portu i przebiorą się za kapitana, majtka lub… pirata.
– Bilet wstępu na Dar Pomorza w Gdyni – jeden z najpiękniejszych zachowanych żaglowców na świecie, który rozpoczął nowy etap swojej historii jako statek-muzeum.
– Zwiedzanie z przewodnikiem Gdańska: Długi Targ, Żuraw, Kościół Mariacki, Uliczka Mariacka, Fontanna Neptun, Dwór Artusa oraz Gdyni: Skwer Kościuszki
2. Wycieczka autokarowa z przewodnikiem na Hel i do Władysławowa:
– Bilet wstępu na Rejs Statkiem – Obierz kurs na przygodę. Wyrusz z nami w niezapomniany rejs i zaprzyjaźnij się z żywiołem, jakim jest “Ocean”.
– Bilet wstępu do Pracowni Bursztynu – Pracownia Bursztynu istnieje od roku 1982 a jej. Wyroby z bursztynu znane są na całym świecie, między innymi w Kanadzie, USA i Japoni. Dzieci będą uczestniczyć w prelekcji na temat bursztynu, można wówczas obejrzeć pracownie i uczestniczyć w produkcji.
Aleja Gwiazd Sportu w Władysławowie – Aleja Gwiazd Sportu, powstała w 2000 roku we Władysławowie obok legendarnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich “Cetniewo”, w sposób szczególny honoruje zasłużonych dla sportu, pokazuje i przybliża sylwetki ludzi ciężkiej pracy, talentu i międzynarodowych sukcesów sportowych.
3. Wycieczka autokarowa do Sea Parku (zwiedzanie z przewodnikiem)
– Bilet wstępu do Sea Parku – Sea Park Sarbsk jest największym na Północy parkiem rozrywki dysponującym bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych i edukacyjnych związanych tematycznie z morzami i oceanami.
W programie Sea Parku:
– Największe Fokarium w Polsce
– Oceanarium prehistoryczne w technologii 3D
– Muzeum marynistyczne
– Park makiet zwierząt morskich
– Wrak na wspak
– Park miniatur latarni morskich
– Błękitek Live Show
– Gaj małego pirata na Galeonie Wodnik
– Woliery z ptakami 

DODATKOWO 🙂
– Dyskoteki w ośrodku
– Neptunalia na plaży dla każdego uczestnika akt chrztu morskiego
– Połowy bursztynów bałtyckie bursztyny na wyciągnięcie ręki (dzieci zbierają bursztyn wysypany na plaży)
– Zajęcia sportowe, plastyczne prowadzone przez koordynatora 
– Biuro zabezpiecza art. papiernicze i sprzęt sportowy w celu realizacji programu
– Dyplom – dla każdego uczestnika

DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZAPECZKA  😎 

 

Galeria ośrodka “Jessica”