Wrocław – miasto krasnali
Zwiedzanie miasta, Rejs statkiem, Kolejkowo

Wrocław jest jednym z tych polskich miast, o których mówić można tak naprawdę bez końca. Jest jednym z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski, położone w województwie dolnośląskim na Nizinie Śląskiej. Jest historyczną stolicą Śląska, miastem na prawach powiatu, nazywane również miastem krasnali, których rzeźby umieszczane są w różnych miejscach. Z czasem krasnale stały się integralną częścią miasta. Cały czas powstają nowe, które tworzone są przez artystów z całej Polski.

Wrocław to wyjątkowe miasto zapadające w pamięci każdemu, kto choć raz go odwiedzi.

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem:
• Ostrów Tuimski (Katedra Św. Jana Chrzciciela, Most Tumski zwany mostem miłości, spacer uliczkami wyspy, Ostrów Piaskowy, Uniwersytet)
• Uliczki Starego Miasta – po drodze krasnoludki, Rynek, Ratusz, Stare Jatki
• Rejs statkiem spacerowym po Odrze
• Kolejkowo – w Kolejkowie zabierzemy Cię w podróż przez miniaturowy świat. Twórcy Kolejkowa stworzyli ogromną makietę, tętniącą życiem i przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk. Dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i przedstawić życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa, ukazując ich w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego. W Kolejkowie zobaczymy życie na wsi, potowarzyszymy turystom podczas górskich wypraw, weźmiemy udział w akcji ratunkowej, wcielimy się w leśniczych, narciarzy, kupców, pracowników budowlanych, cyrkowców czy plażowiczów.

Cena zawiera:
– transport autokarowy, opłaty parkingowe i drogowe
– bilet wstępu: rejs statkiem, kolejkowo
– zwiedzanie z przewodnikiem
– opieka przedstawiciela biura

ZAMÓWIENIE WYCIECZKI

Aby zarezerwować wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

    • Termin oraz cenę wycieczki ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o lokalizację szkoły oraz ilość uczestników
    • Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły wycieczki z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb)
    • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie