Wrocław – miasto krasnali
Sky Tower, Stadion – taras widokowy

Wrocław jest jednym z tych polskich miast, o których mówić można tak naprawdę bez końca. Jest jednym z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski, położone w województwie dolnośląskim na Nizinie Śląskiej. Jest historyczną stolicą Śląska, miastem na prawach powiatu, nazywane również miastem krasnali, których rzeźby umieszczane są w różnych miejscach. Z czasem krasnale stały się integralną częścią miasta. Cały czas powstają nowe, które tworzone są przez artystów z całej Polski.

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem:
-Ostrów Tuimski (Katedra Św. Jana Chrzciciela, Most Tumski zwany mostem miłości, spacer uliczkami wyspy, Ostrów Piaskowy, Uniwersytet)
-Uliczki Starego Miasta – po drodze krasnoludki, Rynek, Ratusz, Stare Jatki

SKY TOWER – drapacz chmur
Jedną z atrakcji podkreślających wyjątkowość SKY TOWER, jest usytuowany na 49 piętrze drapacza chmur punkt widokowy. Niezwykłe widoki, roztaczające się z wysokości ok. 200 metrów z pewnością są magnesem przyciągającym w to miejsce tysiące osób.

Stadion Wrocław
Zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem to propozycja dla osób, które chcą poznać najskrytsze zakątki Stadionu we Wrocławiu niedostępne na co dzień dla kibiców.
Do wyboru kilka tras m.in. : VIP, piłkarzy, dziennikarzy, bezpieczeństwa, trasa dla najmłodszych.

Cena zawiera:
– transport autokarowy, opłaty parkingowe i drogowe
– bilet wstępu: Sky Tower, Stadion
– zwiedzanie z przewodnikiem
– opieka przedstawiciela biura

ZAMÓWIENIE WYCIECZKI

Aby zarezerwować wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

    • Termin oraz cenę wycieczki ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o lokalizację szkoły oraz ilość uczestników
    • Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły wycieczki z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb)
    • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie