Zielona Szkoła/Wycieczka Szkolna do Karpacza – 5 dni 

Karpacz to typowo górska miejscowość turystyczna, leży u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki, w dolinie Łomnicy. Teren ten to najatrakcyjniejsza część Sudetów Zachodnich i najbardziej charakterystyczne miejsce Karkonoszy. Miasto położone jest na wysokości od 480 do 885 m n.p.m., w wąskiej i stromej dolinie Łomnicy. Doskonałe położenie Hotelu Karolinka jak i warunki pogodowe w Karpaczu, powodują iż jest on ośrodkiem sportów zimowych i punktem wyjściowym licznych szlaków turystycznych zdobywanych przez naszych pensjonariuszy niezależnie od pory roku.

Zakwaterowanie grupy: Centrum Szkoleniowo – Rekreacyjne Hotel Karolinka malowniczo położony ok 200 metrów od kompleksu Biały Jar w Karpaczu najlepiej zagospodarowanym centrum sportów zimowych w Polsce. Oferuje noclegowych w komfortowych pokojach, zróżnicowanych pod względem wielkości i wyposażenia, charakteryzujących się wysokim standardem wykończenia. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-LCD, Radio oraz Internet bezprzewodowy. Dodatkowo z pokoi mają Państwo możliwość podziwiania przepięknych górskich widoków. Do Państwa dyspozycji pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe. Doskonała lokalizacja, profesjonalizm oraz kilkuletnie doświadczenie w obsłudze i wyśmienita kuchnia zapewni wysoką jakość świadczonych usług.

W obiekcie znajduje się:
-Sala bankietowo – dyskotekowa
-Bowling, Darts, Siłownia, Ping Pong, Piłkarzyki
-przestronna sala bilardowa wraz z lożami
-stanowiska do gry w rzutki
-Strefa SPA (dwie sauny, jacuzzi, strefa relaksu)
-Kącik dziecięcy
-zadaszone miejsce na ognisko, grill

Program wycieczki:
1 dzień:
– wyjazd w godzinach rannych z miejsca zbiórki
– przejazd do Karpacza, zakwaterowanie grupy, obiad
pakiet animacyjny (do wyboru jedna z atrakcji program animacji – program przedstawiony przez Animatora w dniu przyjazdu)
turniej bowlingowy „kolorowe kule zostaną rzucone”
– kolacja, nocleg                                                                                                   
 Dla każego uczestnika czapeczka 😊

2 dzień
– śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejście najciekawszą trasą widokową spod Kościółka Wang w miejscowości Karpacz. Droga prowadzi nas szlakiem niebieskim koło Koziego Mostku, do Kotła Małego Stawu, dalej do Schroniska Samotniai strzechy Akademickiej – w niecałe 2 godziny, nawet mniej wprawiony turysta dosięgnie celu czyli Schronisko Stecha Akedamicka położony jest na terenie „Złotówki” – polany górskiej, która zimą zamienia się w stok narciarski. Schronisko stoi na grzbiecie masywu oddzielającego Kocioł Małego Stawu od Białego Jaru.
– obiad, zajęcia rekreacyjne
wieczór karaoke
– płonąca watra – ognisko z pieczeniem kiełbasek w ramach kolacji , nocleg                                                                                            

 3 dzień:
 śniadanie, spacer po Karpaczu z przewodnikiem:  Kościółek Wang -zbudowano na przełomie XII i XIII w. i pochodzi on z południowej Norwegii z miejscowości Vang, położonej nad jeziorem o tej samej nazwie. Ten cenny zabytek, wzniesiony na wzór najlepszych przykładów skandynawskiego, drewnianego budownictwa sakralnegoDziki Wodospad – jest to jedno z bardziej niezwykłych i magicznych miejsc w Karpaczu. Jego powstanie wiąże się ze spiętrzeniem zaporą przeciwrumszową, wód górskiej i często nieprzewidywalnej rzeki Łomnicy. Źródło tego strumienia wypływa z wysokości 1407m n.p.m., z Wielkiego i Małego Stawu. Łomnica jest typowo górską rzeką i charakteryzuje się bardzo dużym spadkiem wód. Uchodzi ona do rzeki Bóbr, tworząc jej lewy dopływ. , Skocznia Orlinek, Tama na Łomnicy oraz wiele innych ciekawych miejsc… powrót do ośrodka na obiad
– awantura na parkiecie czyli dyskotekowy zawrót głowy
– kolacja, nocleg

4 dzień:
– śniadanie, czas rekreacyjny dla dzieci
– obiad, w poszukiwaniu Liczyrzepy – Chrzest górski, kolacja, nocleg
Istnieje możliwość pobytu 1,5g. w Aqua Parku w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu koszt ok. 30 zł

5 dzień:
śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na miejsce zbiórki
OPCJA I –  zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego + Afrykarium we Wrocławiu
OPCJA II – miasteczko Wester City, w programie 3 godzinna zabawa:  Jazda konna – spacer, Przejazd kolejką, Strzelnica indiańska, Rzut nożem, Rzut włócznią, Wejście na “Pal Męczarni”, Byk mechaniczny, Ścieżka edukacyjna, Akademia Szeryfa, Strzelnica Kowbojka, Strzelanie z łuku Indiańskiego, Dojenie krowy, Rzucanie włócznią do sylwetki bizona, Dzieci mogą przejechać się kolejką, jeżdżącą po wyznaczonym torze, mini zoo – konie, List gończy „Wanted”, Westernowa dmuchana zjeżdżalnia, Dla dzieci przewidziany jest spacer na koniu lub kucyku pod opieką czujnych kowbojów i wiele innych ciekawych atrakcji bezpłatne korzystanie z bilarda, ping- ponga, siłowni pod opieką opiekuna

 

Cena zawiera:
– transport autokarowy, opłaty parkingowe i drogowe
– ubezpieczenie NW
– 4x nocleg w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym  
– wyżywienie jw.
– organizacja programu jw. + program animacyjny
–  bilety wstępu w cenie
–  opieka przedstawiciela biura
– art. sportowe np. piłki, skakanki – zabezpiecza biuro
– dla każdego uczestnika czapeczka, dyplom