Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a zatem już czas, by zaplanować podróż dla młodych odkrywców 🙂

Z myślą o uczniach i nauczycielach szkół podstawowych, średnich prezentujemy oferty przedstawiające wycieczki szkolne jednodniowe oraz wielodniowe. Mamy bowiem pomysł na każdą, nawet trwającą kilka godzin wycieczkę. Wycieczki szkolne to zawsze wielka radość dla uczniów.  Organizujemy imprezy dla dzieci i młodzieży o różnej tematyce, dostosowane do każdego wieku uczestników. Z przyjemnością służymy naszym dwudziestoletnim  doświadczeniem w organizacji imprez turystycznych. Pamiętajcie: nic tak nie pobudza wyobraźni i tak doskonale nie uczy, jak podróże.

Wszystkie wycieczki prosimy traktować, jako wersje przykładowe, gdyż dla każdej grupy możemy indywidualnie dopasować program, uwzględniając Państwa potrzeby i sugestie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy na wycieczki pełne przygód i niezapomnianych chwil.

W jednym katalogu znajdziecie Państwo:
✔️Wycieczki Szkolne jednodniowe (strona od 3-24)
✔️Wycieczki Szkolne kilkudniowe (strona od 25-38)
✔️Zielona Szkoła w górach (strona od 39-42)
✔️Zielona Szkoła nad morzem (strona od 43-54)

Kliknij w obrazek i pobierz katalog w wersji PDF

Zapraszamy do pobrania KATALOGU 

Przedstawione oferty na niniejszej stronie internetowej www.greentravel.com.pl mają charakter informacyjny, reklamowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.