PARK ROZRYWKI “ZATORLAND” 

W programie:

1. PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW  – Park Ruchomych Dinozaurów Dinozatorland to jedyny w swoim rodzaju park rozrywki dla dzieci – to tutaj na odwiedzających czeka mnóstwo zabawy na każdym kroku wśród modeli dinozaurów wyglądających jak żywe oraz wielu innych atrakcji. Wprawa do naszego parku to niezapomniany czas nie tylko dla tych, którzy uwielbiają dinozaury!

2. PARK OWADÓW – Niewiele możemy powiedzieć o spotykanych na żywo owadach. Ze względu na ich mikroskopijną wielkość, umyka nam wiele szczegółów ich budowy. Dociekliwych zapraszamy do pierwszego w Polsce południowej Parku Owadów, gdzie zobaczyć można 16 gigantycznych figur. Są to m.in. konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek.

3. PARKU MITOLOGII  – Park Mitologii na wodzie to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można obejrzeć pięknie odwzorowane figury greckich bogów, herosów, bohaterów i mitycznych stworzeń. Wśród nich prawdziwą atrakcję stanowią latający Dedal i Ikar, gromowładny Zeus z prawdziwym piorunem, Achilles walczący z Hektorem, Herakles pokonujący hydrę czy Perseusz ratujący Andromedę przed morskim potworem.

4. Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)

 5. Seans w kinie 5D

6. Zwiedzanie domu do góry nogami

 

Istnieje możliwość zorganizowania obiadu dla grupy (do wyboru zestaw

Zestaw I: nuggetsy z kurczaka, frytki, napój i owoc   

Zestaw II: filet drobiowy, frytki, surówka, napój

Zestaw III: Hamburger, frytki, napój i owoc

 

Wycieczkę możemy dodatkowo wzbogacić o:

– możliwość zwiedzania danego parku z przewodnikiem w kwocie 2 zł za os./1 park

 

Cena zawiera:
– transport autokarowy, opłaty parkingowe i drogowe
– bilet wstępu – cały pakiet 
– opieka przedstawiciela biura

ZAMÓWIENIE WYCIECZKI

Aby zarezerwować wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

    • Termin oraz cenę wycieczki ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o lokalizację szkoły oraz ilość uczestników
    • Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły wycieczki z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb)
    • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie