ZIELONA SZKOŁA - WYCIECZKA SZKOLNA NAD MORZEM

Miło nam poinformować że jest dostępna oferta Zielonej Szkoły na 2020 rok.

Oferujemy turnusy od 5… do 14 dni…

Terminy oraz ceny – prosimy o kontakt telefoniczny lub napisz do Nas e-maila

Co to jest Zielona Szkoła?

Co to jest Zielona Szkoła? 

To wypoczynek, który połączony jest z nauką, organizowany dla dzieci w trakcie roku szkolnego. Całe nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwala nam zaproponować bezpieczne i niezapomniane programy zielonej szkoły. Wyjazdy te mają charakter tematyczny, ale mimo wszystko zawsze towarzyszą im zabawy a także zajęcia sportowe i rekreacyjne. Umożliwiamy dzieciom żywe zetknięcie się z przyrodą, gdyż na takich wyjazdach kształtuje się u dziecka jego osobowość, umiejętność życia w grupie, komunikacja, motywacja oraz współpraca. Nic tak skutecznie nie łączy nauki z odpoczynkiem jak zielone szkoły nad morzem. Dla wielu z nich jest to pierwsza okazja, aby zobaczyć tę część Polski.

Nasze ośrodki to sprawdzone, bezpieczne miejsca dostosowane do pobytu dzieci i młodzieży. Zostały doskonale urządzone i wyposażone a ich położenie w enklawie leśnej gwarantuje niepowtarzalny mikroklimat. Każdy z naszych ośrodków, w którym realizowane są zielone szkoły, na potrzeby prowadzonych programów edukacyjnych wyposażyliśmy w różnorodny sprzęt sportowy oraz art. papiernicze. Zdrowy i aktywny wypoczynek, interesujące zajęcia, opieka koordynatora i pielęgniarki którzy zakwaterowani są na terenie ośrodka – to główne, choć nie jedyne zalety organizowanych przez nas wyjazdów.

Czas na zielonej szkole mija zawsze bardzo szybko, a dzieci wracają uśmiechnięte, zadowolone, z mnóstwem miłych wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

W jednym katalogu znajdziecie Państwo:
✔️Wycieczki Szkolne (strona od 3-38)
✔️Zielona Szkoła w górach (strona od 39-42)
✔️Zielona Szkoła nad morzem (strona od 43-54)

Kliknij w obrazek i pobierz katalog w wersji PDF

Przedstawione oferty na niniejszej stronie internetowej www.greentravel.com.pl mają charakter informacyjny, reklamowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.