Miło nam poinformować, że jest dostępna oferta zielonej szkoły/wycieczki szkolnej nad morze na 2022/2023 rok.

Oferujemy turnusy od 5 do 14 dni         

Terminy i ceny ustalamy indywidualnie z każdym klientem w oparciu o ilość uczestników oraz lokalizację szkoły

Prosimy o kontakt telefoniczny lub napisz e-mail – przedstawimy szczegółową ofertę

null

Łeba - Ośrodek Nord

Sprawdź ofertę

null

Jastrzębia Góra - Ośrodek Moderna

Sprawdź ofertę

null

Jastrzębia Góra - Willa Chantal

Sprawdź ofertę

null

Mielno - Ośrodek Bałtyk

Sprawdź ofertę

null

Darłówko - Ośrodek Gniewko

Sprawdź ofertę

null

Pogorzelica - Ośrodek Dziejba Leśna

Sprawdź ofertę

Co to jest Zielona Szkoła?

Zielona Szkoła to wypoczynek, który połączony jest z nauką, organizowany dla dzieci w trakcie roku szkolnego. Całe nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwala nam zaproponować bezpieczne i niezapomniane programy zielonej szkoły. Wyjazdy te mają charakter tematyczny, ale mimo wszystko zawsze towarzyszą im zabawy a także zajęcia sportowe i rekreacyjne. Umożliwiamy dzieciom żywe zetknięcie się z przyrodą, gdyż na takich wyjazdach kształtuje się u dziecka jego osobowość, umiejętność życia w grupie, komunikacja, motywacja oraz współpraca. Nic tak skutecznie nie łączy nauki z odpoczynkiem jak zielone szkoły nad morzem. Dla wielu z nich jest to pierwsza okazja, aby zobaczyć tę część Polski.

Nasze ośrodki to sprawdzone, bezpieczne miejsca dostosowane do pobytu dzieci i młodzieży. Zostały doskonale urządzone i wyposażone a ich położenie w enklawie leśnej gwarantuje niepowtarzalny mikroklimat. Każdy z naszych ośrodków, w którym realizowane są zielone szkoły, na potrzeby prowadzonych programów edukacyjnych wyposażyliśmy w różnorodny sprzęt sportowy oraz art. papiernicze. Zdrowy i aktywny wypoczynek, interesujące zajęcia, opieka koordynatora i pielęgniarki którzy zakwaterowani są na terenie ośrodka – to główne, choć nie jedyne zalety organizowanych przez nas wyjazdów.

Czas na zielonej szkole mija zawsze bardzo szybko, a dzieci wracają uśmiechnięte, zadowolone, z mnóstwem miłych wspomnień i niezapomnianych wrażeń.