Zielona Szkoła w górach to w założeniu kilkudniowa wycieczka, na której uczniowie mają okazję zwiedzać wybrany wcześniej region. Jest to nauka o okolicy, możliwość poznania jej zabytków, tradycji, oraz wypoczynek w cichym otoczeniu przyrody. Gwarantujemy dzieciom i młodzieży atrakcyjne wycieczki oraz aktywnie spędzony czas. Podczas wędrówek szlakami turystycznymi dzieci podziwiać będą piękno górskiej przyrody oraz zapoznają się z historią regionu, a to wszystko pod opieką licencjonowanego przewodnika. Grupie towarzyszyć będzie z ramienia przedstawiciel biura, który będzie uczestniczył w życiu grupy podczas wycieczki. Dla wielu dzieci zielona szkoła w górach to także jedyna forma wypoczynku poza miejscem zamieszkania. Wspólne przebywanie poza domem daje wychowawcy możliwość głębszego poznania swoich wychowanków, a dzieciom – możliwość sprawdzenia siebie w wielu nowych dla nich sytuacjach, usamodzielnienie oraz przeżycie wspólnie z rówieśnikami wielkiej przygody. 

Zielona Szkoła - Wycieczka szkolna w górach (5 dni)

Miło nam poinformować że jest dostępna oferta Zielonej Szkoły-Wycieczki Szkolnej na 2020 rok.

Oferujemy turnusy pięciodniowe, które są zaprezentowane poniżej.

Na życzenie klienta, przygotowujemy ofertę na krótszy bądź też dłuższy pobyt.

⇒ Terminy oraz ceny – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy (przygotowaną ofertę z terminami, cenami prześlemy na podany przez Państwa adres e-mailowy)

Przedstawione oferty na niniejszej stronie internetowej www.greentravel.com.pl mają charakter informacyjny, reklamowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.