Dwudniowa wycieczka do Sandomierza i Kazimierza Dolnego
Prawdziwe perły, jedne z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce

Program wycieczki
1 dzień:
– wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach rannych, przejazd do Sandomierza, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta. W programie m.in: podziemna Trasa Turystyczna, spacer uliczkami Starego Miasta, Rynek – czas na zakup pamiątek, gotycka Katedra, podziwianie pięknej panoramy miasta z Bramy Opatowskiej. Przyjazd do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie, wydanie suchego prowiantu. Zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem, zwiedzanie miasta (4 godz.), w programie m.in: spacer Wąwozem Korzeniowym, Rynek, renesansowe kamienice, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta, Kościół Farny – podziwianie z zewnątrz, Kościół i Klasztor Franciszkanów. Czas wolny na Rynku – czas na zakup pamiątek oraz zakup słynnych wypieków kogutów. Rejs statkiem spacerowym po Wiśle (60 min.). Wyjazd z Kazimierza Dolnego w stronę miejsca zbiórki.

Cena zawiera:
– transport autokarowy, opłaty parkingowe i drogowe
– ubezpieczenie NNW
– 1x nocleg
– wyżywienie jw.
– bilety wstępu w cenie: Podziemna Trasa Turystyczna, Brama Opatowska, Katedra w Sandomierzu, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta, rejs statkiem
– opieka przewodnika wg programu
– opieka przedstawiciela biura

ZAMÓWIENIE WYCIECZKI

Aby zarezerwować wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

    • Termin oraz cenę wycieczki ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o lokalizację szkoły oraz ilość uczestników
    • Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły wycieczki z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb)
    • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie